Rezumat Viitorul Constanta Ceahlaul Piatra Neamt 2-2 17.03.2013

duminică, 17 martie 2013 |

Rezumat Viitorul Constanta - Ceahlaul Piatra Neamt 2-2

Viitorul Constanta a terminat la egalitate astazi 17.03.2013 meciul de pe teren propriu cu Ceahlaul Piatra Neamt, scor 2-2.
Daca dupa prima repriza scorul era 1-1, la final, meciul dintre Viitorul Constanta si Ceahlaul Piatra Neamt s-a terminat cu scorul de 2-2.
Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Liga 1.

Echipele de start:

Viitorul Constanta: Vîtcă - Mladen, Bejan, Larie, Toşca - Benzar, Vaştag - A. Chiţu, N. Dică, Cîrstocea - Alibec
Rezerve: Buzbuchi, Cristocea, Gavra, Mitriţă, Al. Lazăr, Bălaşa, Puţanu
Antrenor: Cătălin Anghel

Ceahlaul Piatra Neamt: Lepmets - Moreno, Dumitraş, Ichim, Barna - Achim, Monroy - M. Constantinescu, Ad. Gheorghiu, Stana - Golubovici

- Constantinescu M. in minutul 61 : Viitorul Constanta - Ceahlaul Piatra Neamt 2-2

Dupa acest meci Viitorul Constanta se afla pe locul 13, iar Ceahlaul Piatra Neamt pe locul 14 in Liga 1 sezonul 2012-2013. (Clasament Liga 1)

Rezumat Viitorul Constanta Ceahlaul Piatra Neamt 2-2 17.03.2013 live online