Rapid Bucuresti Viitorul Constanta LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 19:00 duminica 28.07.2013

sâmbătă, 27 iulie 2013 |

Rapid Bucuresti

Rapid a ratat obiectivul în meciul susținut la Vaslui, unde a pierdut cu scorul de 2-1. Giuleștenii vor încerca să obțină mâine prima victorie, ținând cont că vor întâlni pe Viitorul Constanța, o echipă care a capotat și ea în prima etapă.

Viitorul Constanta

Viitorul Constanța a jucat bine în prima repriză cu Astra Giurgiu, dar după pauză a reușit performanţa să primească patru goluri în doar 15 minute. Ar fi foarte important pentru Viitorul să nu piardă mâine, pentru că în următoarele două etape va avea șanse mult mai mici de a evita înfrângerile, ținând cont că le va întâlni pe Dinamo și CFR.

Meciul dintre Rapid Bucuresti si Viitorul Constanta se mai transmite live video si pe Digi Sport 1 si live online pe http://www.digisport.ro. Dupa meci pe site se va adauga rezumatul video si scorul final.

Meciul Rapid Bucuresti - Viitorul Constanta este LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 19:00

Rezumat Rapid Bucuresti Viitorul Constanta 1-1 28.07.2013