Luni 22.10.2012: CSMS Iasi - Concordia Chiajna LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 19:00

luni, 22 octombrie 2012 |

CSMS Iasi

CSMS Iasi a rezistat 83 de minute la Brasov fără a primi gol, după care n-a mai avut forța să revină și să egaleze, fiind învinsă cu scorul de 1-0. Ei vor întâlni astazi, pe teren propriu, pe Concordia Chiajna, o echipă foarte incomodă, în care nu au altă variantă decât să încerce să câștige cele trei puncte.

Concordia Chiajna

Concordia nu a reușit decât o remiză albă în meciul disputat la Chiajna cu Otelul Galati, rezultat care l-a mulțumit pe antrenorul Ilie Stan, întrucât echipa sa a jucat 37 de minute în inferioritate numerică. Este important pentru echipa Concordia să câștige astazi, pentru că în următoarele patru etape va întâlni adversari puternici.

Meciul CSMS Iasi - Concordia Chiajna este LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 19:00

Video Iasi - Concordia 0-1