Sambata 01.12.2012: Gaz Metan Medias - CFR Cluj LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 20:30

sâmbătă, 1 decembrie 2012 |

Gaz Metan Medias

Gaz Metan Medias a făcut după mult timp un meci perfect, reușind la final să obțină victoria în fața Petrolului Ploiesti, scor 2-0. Gaz Metan va avea astazi un meci foarte greu, cu campioana CFR Cluj, în care au ca obiectiv chiar și o remiză. În tur, Gaz Metan a produs o surpriză în Gruia obținând un 1-1 cu campioana CFR și speră să reușească și astazi să părăsească terenul neînvinși.

CFR Cluj

Deși a fost condusă la pauză cu 1-0 de U Cluj, campioana CFR Cluj a revenit în repriza secundă, reușind la final să câștige cu 2-1. CFR Cluj va aborda meciul de astazi de la Medias doar la victorie, pentru a-și lua revanșa după egalul din tur de la Cluj. În ultimile întâlniri, CFR Cluj a avut un complex în fața Gazului, pe care nu a mai bătut-o în ultimele șase întâlniri.

Meciul Gaz Metan Medias - CFR Cluj este LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 20:30

Rezumat video Gaz Metan Medias - CFR Cluj 1-1 (01.12.2012)