Rezumat Astra Giurgiu Ceahlaul Piatra Neamt 4-2 21.04.2013

duminică, 21 aprilie 2013 |

Rezumat Astra Giurgiu - Ceahlaul Piatra Neamt 4-2

Astra Giurgiu a castigat astazi 21.04.2013 meciul de pe teren propriu cu Ceahlaul Piatra Neamt, scor 4-2.
Daca dupa prima repriza scorul era 1-1, la final, meciul dintre Astra Giurgiu si Ceahlaul Piatra Neamt s-a terminat cu scorul de 4-2.
Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Liga 1.

Echipele de start:

Astra Giurgiu: S. Lung jr - Mățel, A. Mureșan, Ben Youssef, Morais - Tembo (Enache 89), Florescu, Budescu, Distefano (Bukari 62) - Fatai, Ivanovski (De Amorim 25)
Antrenor: Daniel Isăilă

Ceahlaul Piatra Neamt: Miron - Moreno (Barna 81), Dumitraș, Ichim, Marc - Monroy, Achim - M. Constantinescu, Golubovic, Gheorghiu (Pavel 64) - Titone (Ștefănescu 68)

- Bukari S. in minutul : Astra Giurgiu - Ceahlaul Piatra Neamt 4-2

Dupa acest meci Astra Giurgiu se afla pe locul 2, iar Ceahlaul Piatra Neamt pe locul 14 in Liga 1 sezonul 2012-2013. (Clasament Liga 1)

Rezumat Astra Giurgiu Ceahlaul Piatra Neamt 4-2 21.04.2013 live online