Sambata 06.10.2012: CS Turnu Severin - Rapid Bucuresti LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 19:00

sâmbătă, 6 octombrie 2012 |

CS Turnu Severin

CS Turnu Severin a pierdut meciul susținut la Iasi cu CSMS, cu scorul de 1-0, primind golul înfrângerii în minutul 90. Oltenii vor întâlni astazi pe teren propriu pe Rapid și vor încerca să nu piardă în primul rând, deși ar avea mare nevoie de victorie.

Rapid Bucuresti

Rapid a învins la limită pe nou promovata Viitorul Constanta cu scorul de 2-1, marcând golul victoriei cu patru minute înainte de final. Rapidistii vor sa castige toate punctele puse in joc in meciul cu CS Turnu Severin pentru a nu se indeparta de primele locuri in campionat.

Meciul CS Turnu Severin - Rapid Bucuresti este LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 19:00