Rezumat video Gaz Metan Medias - Vointa Sibiu 3-0 Etapa 4

luni, 22 august 2011 |

Dupa 0-2 la Cluj si 3-0 cu Vointa, Gaz Metan Media pare sa aiba sanse in returul cu Austria Viena.

Dupa o prima repriza in care s-a jucat apatic si fara goluri in repriza a doua s-au marcat toate golurile. Mai intai a marcat in minutul 48 Trtovac, Bratu in minutul 61 si Bawab inscrie pentru 3-0 in minutul 66.

Dupa doua partide in care nu a primit gol, Gaz Metan va incerca calificarea in grupele Europa League, joi 25 august la Cluj (în tur 1-3) - ora 20:00 - LIVE pe Digisport 2

Echipe de start

Gaz Metan Medias: 12.Pleşca - 3.Trtovac, 19.Fl.Lazăr, 25.Markovic, 29.Vukadinovic - 15.Hoban(cpt), 18.Breeveld - 80.R.Miclea, 10.Bawab, 2.C.Petre - 20.D.Roman
Rezerve: 1.Vîtcă, 6.Bozeşan,8.Buzean, 9.Liţu,11.Bratu, 13.Akaky, 16.R. Zaharia
Antrenor: Cristian Pustai

Vointa Sibiu: 1.Dănălache - 6.Forika, 23.Cr. Apostol, 3.N.Grigore(cpt), 17.D.Tătar - 5.Beza, 25.Dîlbea, 18.E.Nicola - 4.Antohi, 10.R.Neguţ,  7.I.Popa
Rezerve: 82.Miron,2.C.Lungu,8.Măjer,9.I.Coman,15 A.Tînc,16.Sg. Bar
Antrenor: Alex Pelici